מודול ניהול הכנסות מאפשר להנפיק קבלות תרומה.

בעולם המיסוי, על מנת שתורם יוכל להכיר בקבלת תרומה כהוצאה, אתם צריכים להיות בעלי אישור לפי סעיף 46.
כבר יש לכם אישור לפי סעיף 46? סמנו את ההגדרה תחת הגדרות ניהול הכנסות, תחת "אפשרויות מתקדמות > אישור סעיף 46". (קיים רק במידה והעסק מוגדר כעמותה)

האם מצאת את התשובה שלך?