כדי ליצור הוראת קבע לחיוב מחזורי של לקוח/ה יש להיכנס אל עמוד יצירת הוראת קבע ולבצע את הפעולות הבאות:

  1. בוחרים או יוצרים את הלקוח/ה עבורו/ה ניצור את הוראת הקבע.

  2. מזינים את פרטי אמצעי התשלום לביצוע החיובים – כרטיס אשראי או חיוב מס"ב. במידה וללקוח/ה אמצעי תשלום שמור במערכת הוא יתעדכן אוטומטית כאמצעי התשלום לחיוב הוראת הקבע. שינוי אמצעי התשלום יגרום לעדכון מקביל גם בכרטיס הלקוח/ה (ניתן להימנע מהעדכון בכרטיס הלקוח/ה על ידי ביטול "שמירת אמצעי תשלום" תחת אפשרויות נוספות).

  3. בוחרים או יוצרים מוצר/שירות מחזורי וקובעים מחיר ומספר מחזורי חיוב. ניתן להתאים את מחיר המוצר/השירות ומספר מחזורי החיוב ספציפית להוראת הקבע גם אם פרמטרים אלו הוגדרו אחרת בכרטיס המוצר/השירות.

  4. קובעים את מועד החיוב הראשון של הוראת הקבע. כאשר בוחרים בתאריך יום יצירת הוראת הקבע או בתאריך בעבר יבוצע החיוב הראשון מיידית. בחירת תאריך עתידי מאפשרת לקבוע מועד חיוב מותאם אישית.

  5. באמצעות גלילה למטה תחת "אפשריות נוספות" ניתן לקבוע איזה מסמך יופק ויישלח ללקוח לאחר חיוב הוראת הקבע ולהוסיף טקסט חופשי שיוצג במסמך.

  6. לוחצים על "יצירת הוראת קבע". המערכת תיצור כרטיס הוראת קבע שיוצג במודול הוראות קבע וגם בכרטיס הלקוח/ה.

אל עמוד יצירת הוראת קבע ניתן להגיע על ידי לחיצה על כפתור ה"יצירת הוראת קבע" במודול הוראות קבע, או באמצעות כפתור ה- "+" הכחול בתפריט מצד ימין ולחיצה על "יצירת הוראת קבע". אפשרות נוספת היא ליצור הוראת קבע מתוך כרטיס הלקוח/ה על ידי לחיצה על כפתור "אפשרויות נוספות (...) > יצירת חיוב" ובחלונית שתפתח לבחור ב"יצירת הוראת קבע".

למעבר אל עמוד יצירת הוראות קבע »

חשוב! לביצוע חיובי הוראות קבע נדרש פטור מהזנת CVV (הזנת 3-4 הספרות המופיעות בגב הכרטיס) אותו ניתן לקבל מחברת האשראי.

לקריאה נוספת על חיובי הוראות קבע ב-SUMIT »

האם מצאת את התשובה שלך?