לדלג לתוכן הראשי
כל האוספיםמפתחים, אינטגרציה ואתרי סחרBlueSnap
הפקת מסמך באופן אוטומטי לאחר תשלום שהתקבל ב-BlueSnap
הפקת מסמך באופן אוטומטי לאחר תשלום שהתקבל ב-BlueSnap
עודכן לפני יותר משבוע

מודול BlueSnap מאפשר הפקת מסמך חשבונאי ללקוחות באופן אוטומטי לאחר תשלום שהתקבל באמצעות BlueSnap.

שיטת עבודה זו מתאימה עבור עוסקים במסחר אלקטרוני המפעילים אתר מכירות או חנות וירטואלית או עבור ארגונים המקבלים תשלומים באמצעות תוסף הסליקה ל-WooCommerce ומעוניינים לאפשר ללקוחותיהם לשלם גם באמצעות BlueSnap.

הפקת מסמך באופן אוטומטי במערכת ניהול החשבונות לאחר רכישה שבוצעה ב-BlueSnap משפרת את האוטומציה של תהליכי המכירה הדיגיטלית ומאפשרת מעקב רציף אחר מכירת המוצרים/השירותים ואספקתם תוך ניהול ממשק יעיל ונוח מול הלקוחות. המסמך נוצר תוך שמירה על רצף מספור המסמכים החשבונאיים ובהתאם לסוג העוסק המוגדר במערכת - עבור עוסק פטור או עמותה יופק חשבון/קבלה ואילו עבור עוסק מורשה או חברה תופק חשבונית/קבלה.

על מנת להגדיר הפקת מסמך במערכת לאחר תשלום שהתקבל ב-BlueSnap יש להשתמש ב-IPN (קיצור של Instant Payment Notification) אותו ניתן להפעיל בעמוד הגדרות המודול. בעמוד זה יש להגדיר את מאפייני השירות והפעולות שתבצע המערכת באופן אוטומטי לאחר חיוב ב-BlueSnap:

  • המסמך שיופק לאחר החיוב (מסמך טיוטה או מסמך סופי)

  • האם המסמך יישלח ללקוח/ה באופן אוטומטי לאחר הפקתו במערכת

  • קביעת הגדרות מע"מ לחיוב (עבור עוסקים מורשים וחברות)

כדי להקל על תהליכי קבלת תשלומים ב-BlueSnap מלקוחות מחו"ל ניתן להגדיר כי חיוב המע"מ עבור התשלום יחושב בהתאם לאחוז המע"מ הנהוג במדינת הלקוח/ה. על ידי סימון אפשרות זו תבצע המערכת חישוב אוטומטי של המע"מ באופן דיפרנציאלי לכל חיוב.

הפקת מסמך במערכת לאחר קבלת תשלום ב-BlueSnap בחנות WooCommerce

  1. מתקינים את תוסף הסליקה של SUMIT/OfficeGuy לחנויות WooCommerce בממשק ניהול האתר.

  2. נכנסים אל עמוד תוסף הסליקה של SUMIT/OfficeGuy בממשק ניהול האתר על ידי לחיצה על "ווקומרס (WooCommerce) > הגדרות (Settings) > תשלומים (OfficeGuy < (Payments > ניהול (Manage)".

  3. מסמנים את תיבת הסימון לצד השורה "הפקת חשבוניות וקבלות דרך המערכת שלנו, על תשלומים שהגיעו מ-BlueSnap" בעמוד תוסף הסליקה בממשק ניהול האתר ומבצעים שמירה.

הפקת מסמך במערכת לאחר קבלת תשלום ב-BlueSnap מחוץ למערכת

  1. מפעילים את שירות ה-IPN במערכת מתוך עמוד הגדרות מודול BlueSnap.

  2. מתחברים אל חשבון ה-BlueSnap.

  3. מפעילים את מנגנון ה-IPN בתוך חשבון ה-BlueSnap, בהתאם להוראות.

האם קיבלת תשובה לשאלתך?